fameg

 

ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE

  Promocje krzeseł giętych do restauracji typu famegKrzesło gięte prowansalskie i fotel typu Sfinks  

ZOBACZ AKTUALNE PROMOCJE


 O nowych meblach na rynku meblarskim.

Klasyczne meble restauracyjne w stylu wiedeńskim z www.radomskomeble.pl

 

Krzesła gięte fameg pojawiły się na polskim rynku pod koniec XIXw. Wyraziste i głębokie struktury powierzchni, którymi charakteryzują się te produkty, spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Mowa tu o krzesłach giętych.

Jako pionierzy w świecie meblarstwa, gotowymi na przyjęcie innowacyjnych rozwiązań od europejskich producentów krzeseł z drewna bukowego. Wyzwalamy naszą kreatywność, nie bojąc się eksperymentować, aby dostarczyć klientom coś nowego i unikalnego. W obliczu zmęczenia monotonią, która zazwyczaj towarzyszy wyborowi dekorów i powierzchni mebli, postanowiliśmy stawić czoła temu wyzwaniu. Ogromne zainteresowanie naszymi produktami potwierdza, że klienci są gotowi na przełamanie konwencji i oczekują czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. Nasze płyty meblowe, inspirowane włoskim designem, są prawdziwym dowodem na to, że można połączyć funkcjonalność z estetyką na najwyższym poziomie. Projektowane przez włoskich projektantów powierzchnie nie tylko spełniają praktyczne funkcje, ale również stanowią prawdziwe dzieła sztuki, które można dostosować nawet do najbardziej wyszukanych wnętrz. Nasza firma, Fameg Radomsko, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości krzeseł, a nasze płyty meblowe znalazły swoje zastosowanie głównie w wypełnieniach drzwi przesuwnych oraz produkcji frontów mebli hotelowych. Elegancja i lekkość wyrafinowanych tekstur sprawiają, że nasze produkty nie tylko spełniają praktyczne potrzeby, ale także nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Jesteśmy dumni z tego, że wprowadzamy do branży meblarskiej nowe standardy, inspirując naszych klientów do kreowania unikatowych przestrzeni, w których funkcjonalność spotyka się z pięknem.

Jako autoryzowany przedstawiciel Fameg oferujemy krzesła gięte, fotele kinowe, teatralne oraz krzesła barowe, stołki barowe .

W każdej z trzech struktur znalazły się trzy dekory. Płyty produkowane są w formacie: 2805 x 2070 mm i są pakowane w paletach po 10 szt. W rozbudowywanej cały czas sieci dystrybucji jako autoryzowany przedstawiciel są one dostępne w grubościach 10 i 18 mm.

Do każdego z dekorów firma Meble Radomsko przygotowała obrzeże ABS w kolorze w 100 proc. zgodnym z kolorem i strukturą Fameg Radomsko. Oferuje także laminat HPL oraz HDF laminowany w grubości 3 mm – stosowany w produkcji mebli kuchennych a może też i giętych.

 
 

Zobacz Katalog Kontrakt

    Katalog mebli do restauracji Meble Radomsko
Okladka Katalogu Design
Katalog DESIGN zawiera ofertę firmy Meble Radomsko Kontrakt.

ZOBACZ KATALOG

Krzesła Radomsko NOWY Katalog Kontrakt
Katalog CONTRACT zawiera ofertę firmy Meble Radomsko Kontrakt.

ZOBACZ KATALOG

 • AS 0712 Aranżacja
 • AS 0810 Aranżacja
 • AS 1002 Aranżacja
 • AS 1002 Aranżacja
 • BST 060X Aranżacja
 • BST 0504 Aranżacja
 • Chesterfield Aranżacja
 • IPO Aranżacja
 • P1018000 1
 • PILA Aranżacja